shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JAZÝČKOVÝ KONTAKT S-1-BR SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 18 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 28 mm ; Vybrané vlastnosti: Signalizácia sabotáže ; Farba: Hnedá ; Rozmery: 13.5 x 33.5 ;
7,61 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď..
Signály magnetického snímača sa prerušia potom, čo je magnet vysunutý z jazýčkového kontaktu.
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 28 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Signalizácia sabotáže |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 13.5 x 33.5 x 7.3 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
S-1-BR
Skladom
