shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT B-2T SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 100 V ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 19 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 20 mm ; Vybrané vlastnosti: Káblové svorky ; Farba: Biela ;
3,96 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď..
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 100 V |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 19 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 20 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Káblové svorky |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 19 x 11 mm |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
B-2T
Skladom
