shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT K-2-2E-BR SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 28 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 40 mm ; Vybrané vlastnosti: EOL rezistory - 1.1 kΩ 2EOL/NC ; Farba: Hnedá ;
7,00 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď..
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 28 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | EOL rezistory - 1.1 kΩ 2EOL/NC |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmery: | 28 x 8.8 x 9.8 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
K-2-2E-BR
Skladom
