shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT S-3 SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 15 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 24 mm ; Vybrané vlastnosti: Hliník Signalizácia sabotáže ; Farba: Strieborný ; Rozmery: 36.3 x 8.6 x 11 m ;
11,27 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď..
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 15 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 24 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Hliník Signalizácia sabotáže |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.043 kg |
| Rozmery: | 36.3 x 8.6 x 11 m |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
S-3
Skladom
