shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ10050 1 m
Výška stožiaru: 1 m ; Priemer stožiaru: Ø 50 mm ; Hrúbka steny: 2 mm ; Materiál: Oceľ ; Ochrana: Pozinkované žiarom ;
20,17 €
S DPH
| Výška stožiaru: | 1 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 50 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Pozinkované žiarom |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 2.05 kg |
| Záruka: | 4 roky |
VZ10050
Skladom

