shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP ANPR IDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12MM)(C) - 4 Mpx 2.8 ... 12 mm -MOTOZOOM-Hikvision
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel;Čidlo: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoo ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-48 ; Rozhranie Wiegand: 26/34 bit ; Hlavné vlastnosti: Výstup napájania : 12 V DC ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
1 693,81 €
S DPH
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel
Ide o kameru z radu Darkfighter, určenú na prácu v náročných svetelných podmienkach
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.8 ... 12 mm umožňuje regulovať na diaľku zorný uhol
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 115 ° ... 42 ° (údaje výrobcu) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Kompresia: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s- 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón - JACK mono Audio výstup - JACK mono Podpora dvojsmerného audia Detekcia zvuku Redukcia šumu |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | 26/34 bit |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo Hik-ConnectiOS: Aplikácia zadarmo Hik-Connect |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom WDR - 140 dB - Wide Dynamic Range 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeEIS - Elektronická stabilizácia obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami Podpora NAS - Network Attached Storage – umožňuje pripojenie zdrojov pamäti priamo do počítačovej siete. ANR - ukladanie obrazu na kartu v prípade absencie spojenia s rekordérom (porucha siete) a neskoršia synchronizácia Výstup napájania : 12 V DC/ 100 mA Automatické vyrovnávanie bielejInteligentná analýza obrazu : narušenie, prekročenie línie, detekcia vstupu do oblasti/odchodu z oblasti, zmena scényZabudovaný motor LPR Deep learning Analýza obrazu : Rozoznávanie registračných značiek, detekcia vozidiel bez registračnej značky, rozoznávanie typu vozidla, farba vozidla, Zoznamy autorizovaných a neautorizovaných registračných značiek: až 10 000 záznamov, Podpora rozoznávania registračných značiek motocyklov (iba v scenári kontrolných bodov) Ochrany : Binding IP-MAC, HTTPS, IEEE 802.1x, Riadenie prístupu |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 12 V DC |
| Spotreba energie: | <= 18 W @ PoE (802.3at)<= 16 W @ 12 V DC |
| Kryt: | Compact, Zliatina hliníka Ochrana pred koróziou zhodná s požiadavkami NEMA 4X |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | Ø 140 x 351 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| SAP Code: | 311316487 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
IDS-2CD7A46G0/P-IZHS
Skladom

