shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP ANPR ITC415-PW6M-IZ-GN - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm -MOTOZOOM-DAHUA
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel;Čidlo: 1/1.8 " CMOS ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoo ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 12 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485: 2 x ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC, 24 V AC ;
1 719,08 €
S DPH
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 12 mm umožňuje regulovať na diaľku zorný uhol
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p, 704 x 576 - D1 |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 115 ° ... 48 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 12 m |
| Kompresia: | H.265/ H.264B/ H.264M / H.264H/ MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s- 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP/IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 3 / 3 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia |
| Rozhranie RS-485: | 2 x |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom WDR - 96 dB - Wide Dynamic Range 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeWB - Vyváženie bielejANR - ukladanie obrazu na kartu v prípade absencie spojenia s rekordérom (porucha siete) a neskoršia synchronizácia Zabudovaný motor LPR Deep learning Analýza obrazu : Rozoznávanie registračných značiek, rozoznávanie typu vozidla, logo vozidla, farba vozidla, detekcia vozidiel bez registračnej značky, spoznávanie rysov vodiča a spolujazdca na prednom sedadle, nanášanie na obraz času, adresy (pozícia kanálu), jazdného pruhu (číslo/smer), značky (číslo a farba), vozidla (rýchlosť, farba, typ) Dosah detekcie : 3 ... 6 m - Šírka : 3 ... 4 m Max. rýchlosť pohybujúceho sa vozidla : 30 km/h Ochrany : Binding IP-MAC, HTTPS, IEEE 802.1x, Riadenie prístupu Rozhranie RS-232 Video výstup (analóg) |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 12 V DC, 24 V AC |
| Spotreba energie: | < 20 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 297 x 108 x 124 mm (bez držiaku) 487 x 186 x 124 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
ITC415-PW6M-IZ-GN
Skladom

