shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW1230DE-SW-0360B Wi-Fi - 1080p 3.6 mm DAHUA
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 86 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: 12 V DC ;
187,87 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 1920 x 1080 (1080p)
Použitý Wi-Fi modul umožňuje vzdialenú komunikáciu s kamerou na max. vzdialenosť do 80 m
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
Na získanie optimálnej efektivity práce kamier radu DAHUA Wi-FI sa odporúča používanie pamäťových kariet Micro SD značky DAHUA
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 960 - 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 86 ° (údaje výrobcu) 80 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, DHCP, DNS, NTP, Multicast, RTMP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | 20.06 |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | MODU Wi-Fi, Dosah : 80 m (otvorený priestor) ; Anténa - Zásuvka SMA D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuBLC - konfigurovateľná kompenzácia protisvetlaAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Denný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterMirror - Zrkadlový odraz obrazu Detekcia pohybu - max. 4 zóny- Detekcia človeka |
| Napájanie: | 12 V DC/ 500 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | < 4.9 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | 146 x 111 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

