shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP APTI-RF41C3-36W Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mm
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2688 x 1512, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 77 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Prenos audia po sieti ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 12 V DC ;
77,47 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 4 MPx
Veľmi ľahká prevádzka pomocou mobilných zariadení (Android / iOS) umožňuje užívateľom pohodlnú a vzdialenú správu a tiež ovládať kameru
Použitý Wi-Fi modul umožňuje vzdialenú komunikáciu s kamerou na max. vzdialenosť do 50 m
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1512 - 4 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 77 ° (údaje výrobcu) 73 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, Prenos audia po sieti |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 4 Mpx |
| ONVIF: | 19.12 |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45), Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo BitVisioniOS (iPhone): Aplikácia zadarmo BitVision |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/2 - Pomocný prúd 2 |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Dosah : 50 m (otvorený priestor) D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiFlicker Control - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla Zabudovaný IR prisvetľovač umožňuje monitorovanie v noci ICR - Mechanický IR filterDetekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromiaMožnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 350 mA |
| Spotreba energie: | <= 4.2 W |
| Kryt: | Plast + Kov - Compact |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 72 x 78 x 180 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 60 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

