shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16H8T-IT3F(2.8mm) - 5 Mpx Hikvision
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5.0 Mpx ; Rozlíšenie: AHD / HD-TVI : 2560 x 1944 - 5 Mpx, AHD / HD-CVI / HD-TVI : 2560 x 1440 - 4 Mpx ; Uhol záberu: 98 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Napájanie: 12 V DC ;
148,89 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS.
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení 5 Mpx (AHD / HD-TVI) / 4 Mpx (HD-CVI).
Zmena štandardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS prebieha pridržaním príslušného tlačidla po dobu asi 5 s.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a prispôsobujúcich transformátorov je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov.
Integrovaný držiak kamery 3-Axis má reguláciu vo všetkých troch rovinách a umožňuje otáčanie kamery v ľubovoľnom smere.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67.
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5.0 Mpx |
| Rozlíšenie: | AHD/ HD-TVI: 2560 x 1944 - 5 Mpx, AHD/ HD-CVI/ HD-TVI: 2560 x 1440 - 4 Mpx, HD-TVI: 1920 x 1080 - 1080p, CVBS: 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 98 ° (údaje výrobcu) 95 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | 1 Vpp/ 75 Ω - AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, Zásuvka BNC |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Hlavné vlastnosti: | WDR >= 130 dB - Wide Dynamic Range 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeEXIR – technológia vysoko efektívnych infračervených diód, ktoré rovnomerne osvetľujú celú scénu, rovnako tak centrálny bod, ako i rohy ICR - Mechanický IR filterMirror - Zrkadlový odraz obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 480 mA |
| Spotreba energie: | <= 5.8 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 217 x 87 x 80 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300510468 |
| Záruka: | 3 roky |
DS-2CE16H8T-IT3F
Na objednávku
