icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500C-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
Megapixelová kamera so senzorom 1/2.7" CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a transformátorov prispôsobujúcich impedanciu je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov
Integrovaný držiak kamery 3-Axis má reguláciu vo všetkých troch rovinách a umožňuje otáčanie kamery v ľubovoľnom smere
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx- iba HD-CVI , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p- iba HD-CVI 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 111 ° (údaje výrobcu) 106 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Denný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Zóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Automatické vyrovnávanie bielej |
| Napájanie: | 12 V DC/ 310 mA |
| Spotreba energie: | <= 3.7 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | Ø 70 x 161 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

