shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200R-Z-A-2712-S6 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 98 ° ... 28 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Napájanie: 12 V DC ;
147,67 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 98 ° ... 28 ° (údaje výrobcu) 92 ° ... 28 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu ICR - Mechanický IR filterMirror - Zrkadlový odraz obrazu Zóny súkromia - max. 8Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 790 mA |
| Spotreba energie: | <= 9.4 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 210 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

