shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm -MOTOZOOM-DAHUA
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Uhol záberu: 102 ° ... 33 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Napájanie: 12 V DC ;
141,88 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom 1/2.7" CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS.
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD).
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz..
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67.
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p, 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom Kamera nemá funkciu autofocus |
| Uhol záberu: | 102 ° ... 33 ° (údaje výrobcu) 99 ° ... 34 ° (naše testy) |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom - Kamera nemá funkciu autofocus D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu ICR - Mechanický IR filterKonfigurovateľné zóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 550 mA |
| Spotreba energie: | <= 6.6 W |
| Kryt: | Compact, Plast + Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 243 x 91 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
HAC-B3A21-Z-2712
Skladom

