shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12.8V/12AH/LIFEPO4-EP EUROPOWER
Kapacita akumulátora: 12 Ah ; Menovité napätie: 12.8 V ; Typ batérie: Lítium-železofosfátová batéria LiFeP ; Životnosť akumulátora: > 2000 cyklov @ 80 % Hĺbka vybitia batérií (DoD) ; Konektor: Typ T2 (F2) - FASTON 250 ;
83,12 €
S DPH
Lítium-železofosfátová batéria má výnimočnú odolnosť, prúdovú kapacitu a rýchlosť nabíjania. Je tiež dlhšou životnosťou a ľahšou alternatívou olovených akumulátorov.
Akumulátory sú vybavené systémom riadenia batérie BMS, ktorý riadi nielen nabíjanie a vybíjanie akumulátora, ale aj teplotu, čím zabezpečuje bezpečnosť a predlžuje životnosť na maximum.
Batérie LiFeP sú určené do najnáročnejších podmienok a všade tam, kde záleží na veľkosti a hmotnosti zdroja energie.
Príklady použitia: elektromobily, karavany, skútre, elektrické člny, invalidné vozíky, kosačky na trávu, fotovoltaické systémy, UPS, požiarne a poplašné systémy, systémy kontroly prístupu a monitorovania atď.
| Kapacita akumulátora: | 12 Ah |
| Menovité napätie: | 12.8 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 6 A |
| Typ batérie: | Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4 |
| Životnosť akumulátora: | >2000 cyklov @ 80 % Hĺbka vybitia batérií (DoD) |
| Konektor: | Typ T2 (F2) - FASTON 250 |
| Prevádzková teplota: | Vybíjanie batérie : -20 ... 60 °C Nabíjanie akumulátora : 0 ... 45 °C ukladanie : 0 ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Rozmery: | 151 x 65 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 5 rokov |
