shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/18AH-MWP
Kapacita akumulátora: 18 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: > 12 roky ;
55,26 €
S DPH
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 18 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 5.4 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Životnosť akumulátora: | >12 roky |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| Rozmery: | 181 x 76 x 167 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/18AH-MWP
Skladom
