- Novinka
icon
(+421) 0944 523 003
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 1.3 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 0.36 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 95 x 41 x 52 mm |
| Záruka: | 2 roky |