shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/2.2AH-MW
Kapacita akumulátora: 2.2 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 6 ... 9 roky ;
14,99 €
S DPH
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 2.2 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 0.7 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Hmotnosť: | 1.040 kg |
| Rozmery: | 177 x 60 x 34 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/2.2AH-MW
Skladom
