shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KLIEŠŤOVÝ MERAČ UT-202A+ UNI-T
Zariadenie umožňuje meranie: napätia, prúdu, frekvencie, odporu a kapacity;Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa, REL – režim relatívneho merania, Writing the value MAX / MIN, Hold – zastavenie ukazovateľa merača ;
23,17 €
S DPH
je univerzálny digitálny merač vybavený svorkami umožňujúcimi meranie vysokých prúdov.
Zariadenie umožňuje meranie: napätia, prúdu, frekvencie, odporu a kapacity.
Okrem toho merač disponuje funkciou detekcie elektrického poľa (NCV).
Merač je vybavený meničom True RMS, ktorý umožňuje presné meranie skutočnej hodnoty prúdu a napätia ako pre sínusoidné, tak pre deformované priebehy.
| Meranie napätia DC: | 600 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.5% + 2) @ 0.001 V , 60 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V |
| Meranie napätia AC: | 6 V ± (1% + 5) @ 0.001 V , 60 V ± (0.8% + 5) @ 0.01 V , 600 V ± (0.8% + 5) @ 0.1 V |
| Meranie prúdu DC: | ![]() |
| Meranie AC prúdu: | 6 A ± (4% + 10) @ 0.001 , 60 A ± (2% + 10) @ 0.01 A , 600 A ± (2% + 10) @ 0.1 A |
| Meranie odporu: | 600 Ω ± (1% + 2) @ 0.1 Ω , 6 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.001 kΩ , 60 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.01 kΩ , 600 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.1 kΩ , 6 MΩ ± (2% + 5) @ 0.001 MΩ , 60 MΩ ± (0.8% + 2) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 6 nF ± (4% + 10) @ 0.001 nF , 60 nF ± (4% + 10) @ 0.01 nF , 600 nF ± (4% + 10) @ 0.1 nF , 6 µF ± (4% + 5) @ 0.001 µF , 60 µF ± (4% + 5) @ 0.01 µF , 600 µF ± (4% + 5) @ 0.1 µF , 6 mF ± (10%) @ 0.001 mF , 60 mF ± (10%) @ 0.01 mF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 10 Hz ... 10 MHz ± (0.1% + 4) @ 0.01 Hz ... 0.01 MHz 0.1 % 99.9 % ± (3% + 5) |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa, REL – režim relatívneho merania, Writing the value MAX / MIN, Hold – zastavenie ukazovateľa merača, Zabudovaný lampáš, Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Ukazovateľ nízkeho stavu batérie, Estetická a odolná konštrukcia, V balení sa nachádza praktické puzdro |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 216 x 71 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-202A+
Skladom


