shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KLIEŠŤOVÝ MERAČ UT-210E UNI-T
Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa, Hold – zastavenie ukazovateľa merača ;
54,93 €
S DPH
je univerzálny digitálny merač vybavený svorkami umožňujúcimi meranie vysokých prúdov.
The device measures: voltage, current, resistance and capacity.
Okrem toho merač disponuje funkciou detekcie elektrického poľa (NCV).
Merač je vybavený meničom True RMS, ktorý umožňuje presné meranie skutočnej hodnoty prúdu a napätia ako pre sínusoidné, tak pre deformované priebehy.
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.7% + 5) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.7% + 3) @ 0.001 V , 20 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 200 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V , 600 V ± (0.7% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 2 V ± (1.0% + 3) @ 0.001 V , 20 V ± (1.0% + 3) @ 0.01 V , V.F.C. OFF : 200 V ± (1.0% + 3) @ 0.1 V , 600 V ± (1.2% + 3) @ 1 V , V.F.C. ON : 200 V ± (4.0% + 3) @ 0.1 V , 600 V ± (4.0% + 3) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 2 A ± (2% + 8) @ 0.001 A , 20 A ± (2% + 3) @ 0.01 A , 100 A ± (2% + 3) @ 0.1 A |
| Meranie AC prúdu: | V.F.C. OFF : 2 A ± (3.0% + 10) @ 0.001 A , 20 A ± (2.5% + 8) @ 0.01 A , 100 A ± (2.5% + 5) @ 0.1 A , V.F.C. ON : 2 A ± (4.0% + 10) @ 0.001 A , 20 A ± (4.0% + 10) @ 0.01 A , 100 A ± (4.0% + 10) @ 0.1 A |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (1.0% + 2) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (1.0% + 2) @ 0.001 kΩ , 20 kΩ ± (1.0% + 2) @ 0.01 kΩ , 200 kΩ ± (1.0% + 2) @ 0.1 kΩ , 2 MΩ ± (1.2% + 3) @ 0.001 MΩ , 20 MΩ ± (1.2% + 3) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 2 nF ± (4% + 10) @ 0.001 nF , 20 nF ... 200 µF ± (4% + 5) @ 0.01 nF ... 0.1 µF , 2 mF ... 20 mF ± 10% @ 0.001 mF ... 0.01 mF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, NCV – funkcia detekcie elektrického poľa, Hold – zastavenie ukazovateľa merača, Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Poplach vybitej batérie, Estetická a odolná konštrukcia, V balení sa nachádza praktické puzdro |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 175 x 62 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-210E
Skladom


