shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE/200
Kábel je gélový;V úsek : 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.13 mm Cu ; Dielektrický: Ø 4.8 mm (fyzicky penové) ; Tienenie: Al/PET/Al ;
0,71 €
S DPH
Vysokokvalitný koncentrický kábel TRISET-113PE/200 určený ako pre individuálne inštalácie, tak aj pre kolektívne
Úspešne môže byť používaný v inštaláciách pozemnej digitálnej televízie DVB-T/T2, rádia FM/DAB a multiswitchových systémoch (pozemná televízia DVB-T/T2 a satelitná DVB-S/S2)
Káble sú vybavené PE opláštením (polyetylén) a možno ich použiť vonku.
Na uľahčenie práce bol na kábel každý 1 m natlačený ukazovateľ dĺžky
Kábel bol vyrobený pod prísnym technologickým dohľadom, s minimálnymi toleranciami menovitých parametrov
Kábel je gélový
| V úseku: | 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.13 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Al/PET/Al - 30 µm / 12 µm / 30 µm |
| Opletenie kábla: | 81 % Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.8 mm PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 16.85 Ω/km |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Dielektrická odolnosť: | 2000 MΩ/km |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 84 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Účinnosť tienenia: | >= 90 dB@100-900 MHz |
| Minimálny polomer ohýbania: | 35 mm |
| Vybrané vlastnosti: | nízke tlmenie skvelé prispôsobenie vysoká účinnosť tienenia Zhoda so štandardom class A Zhoda s požiadavkami nariadenia MTBiGM Spĺňa nároky normy na zrýchlené starnutie IEC68-2 část 3 |
| Hmotnosť: | 40 kg/km |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Záruka: | 5 rokov |
TRISET-113PE/200
Skladom
