shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE/500
Kábel je gélový;V úsek : 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.13 mm Cu ; Dielektrický: Ø 4.8 mm (fyzicky penové) ; Tienenie: Al/PET/Al ;
0,71 €
S DPH
The TRISET-113PE/500 high-quality coaxial cable dedicated to both individual and collective installations
It can be successfully used in DVB-T/T2 terrestrial digital TV installations, FM/DAB radio and multiswitch systems (DVB-T/T2 terrestrial TV and DVB-S/S2 satellite TV)
Káble sú vybavené PE opláštením (polyetylén) a možno ich použiť vonku.
Na uľahčenie práce bol na kábel každý 1 m natlačený ukazovateľ dĺžky
Kábel bol vyrobený pod prísnym technologickým dohľadom, s minimálnymi toleranciami menovitých parametrov
Kábel je gélový
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.13 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Al/PET/Al - 30 µm / 12 µm / 30 µm |
| Opletenie kábla: | 81 % Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.8 mm PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 16.85 Ω/km |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Dielektrická odolnosť: | 2000 MΩ/km |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 84 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Účinnosť tienenia: | >= 90 dB@100-900 MHz |
| Minimálny polomer ohýbania: | 35 mm |
| Vybrané vlastnosti: | nízke tlmenie skvelé prispôsobenie vysoká účinnosť tienenia Compliance with the class A standard Compliance with the requirements of the MTBiGM regulation Meets IEC68-2 Part 3 Accelerated Aging Standard |
| Hmotnosť: | 40 kg/km |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Záruka: | 5 rokov |
TRISET-113PE/500
Na objednávku
