shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-PLUS/500 Dca LSZH A+
V úsek : 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.13 mm Cu Drôt ; Dielektrický: Ø 4.8 mm ; Tienenie: : Al/PET/SY ;
0,76 €
S DPH
Vysokokvalitný koncentrický kábel TRISET-PLUS/500 určený ako pre individuálne inštalácie, tak aj pre kolektívne
Kábel je z plastu LSZH (LS0H) – bezhalogénová izolácia, používa sa všade tam, kde je vyžadovaná väčšia bezpečnosť v prípade požiaru (výškové obytné budovy, verejné budovy).
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.13 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Fólia : Al/PET/SY - Vnútorný Fólia : Al/PET - Vonkajší |
| Opletenie kábla: | 81 % Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.85 mm PVC LSZH |
| Farba povlaku: | Biela |
| Minimálny polomer ohýbania: | 70 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 16.85 Ω/km |
| Dielektrická odolnosť: | 2500 MΩ/km |
| Účinnosť tienenia: | >95 dB@30 ... 1000 MHz >85 dB@1 ... 2 GHz >75 dB@2 ... 3 GHz |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 84 % |
| Hmotnosť: | 41.4 kg/km |
| Vybrané vlastnosti: | nízke tlmenie skvelé prispôsobenie vysoká účinnosť tienenia Povlak LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nepatrné množstvo toxických plynov uvoľňovaných počas spaľovania |
| Záruka: | 2 roky |
TRISET-PLUS/500
Skladom
