shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-B2CA/500 A++
V úsek : 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.05 mm Cu Drôt ; Dielektrický: Ø 4.6 mm ; Tienenie: - Al/PET/SY ;
1,12 €
S DPH
Vysoko kvalitný koncentrický kábel používaný v individuálnych a hromadných inštaláciách odporúčame predovšetkým pre operátorov a inštalatérov káblových sietí a na rozšírené multiswitchové siete
Na uľahčenie práce bol na kábel každý 1 m natlačený ukazovateľ dĺžky
Kábel spĺňa normu EN50117 a zodpovedá štandardu triedy A++ v celom prenosovom pásme
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.05 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.6 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Trojitý Fólia - Al/PET/SY Fólia - Al/PET Trieda tienenia A++ |
| Opletenie kábla: | 82 % - Cu + Sn Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.9 mm PVC LSZH |
| Farba povlaku: | Biela |
| Minimálny polomer ohýbania: | 35 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 20 Ω/km |
| Účinnosť tienenia: | >105 dB@30 ... 1000 MHz >95 dB@1 ... 2 GHz >85 dB@2 ... 3 GHz |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 85 % |
| Hmotnosť: | 54 kg/km |
| Vybrané vlastnosti: | nízke tlmenie skvelé prispôsobenie vysoká účinnosť tienenia Kábel spĺňa normu EN50117 a zodpovedá štandardu triedy A++ v celom prenosovom pásme |
| Záruka: | 2 roky |
TRISET-B2CA/500
Skladom
