shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KÁBEL PRE LED PÁSIK AD-TL-6498/RGB/25M 25 m ORNO
Dĺžka kábla: 25 m ; Použitie: LED pásiky - RGB ; Vnútorný vodič: Ø 0.35 mm - Linka ;
17,68 €
S DPH
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Použitie: | LED pásiky- RGB |
| Vnútorný vodič: | 4 x Ø 0.35 mm - Linka |
| Vonkajšie opláštenie: | 4 x Ø 1.6 mm - PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Na vnútorné použitie |
| Farba povlaku: | Čierny + Zelený + Červená + Modrý |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
