shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONEKTOR LED PÁSIKA AD-TL-6499/Z-P/RGBW 12 mm ORNO
Použitie: Pracuje s LED osvetlením ; Šírka pásky: 12 mm ; Výrobca / Značka: ORNO ;
1,71 €
S DPH
Konektor s koncovkou kábla AD-TL-6499/Z-P/RGBW umožňuje pripojiť napájací zdroj k časti LED pásika bez vedenia káblov
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením RGBW |
| Počet výstupov napájania: | 2 ks. |
| Šírka pásky: | 12 mm |
| Dĺžka káblu: | 140 mm |
| Kryt: | Plastová |
| Index of Protection: | ![]() |
| Maximálne napájacie napätie: | 48 V |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Rozmery: | 140 x 15 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

