shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHYBOVÉ ČIDLO AD-TL-6497/S-R 5 V - 24 V DC ORNO
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie;Menovité napätie: 5 V - 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 5 V = 40 W 12 V = 96 W 24 V = 120 W ; Počet vstupov: 0 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: Doska PCB (spájkovanie) ; Vybrané vlastnosti: Vysoký výkon max. 120 W ;
6,21 €
S DPH
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie
Jadro zariadenia tvorí pasívne infračervený snímač s uhlom detekcie pohybu okolo 180 stupňov
Po detekcii pohybu senzorom PIR sa automaticky spúšťa osvetlenie (alebo iné elektrické zariadenie ovládané senzorom) a zostáva spustené tak dlho, dokiaľ senzor pohybu deteguje prítomnosť (pohyb) v zornom poli
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením |
| Menovité napätie: | 5 V - 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 5 V = 40 W 12 V = 96 W 24 V = 120 W |
| Celkový maximálny prúd: | 8 A |
| Dosah detekcie: | 3 m |
| Spôsoby detekcie: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | Doska PCB (spájkovanie) |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Vysoký výkon - max. 120 W Malé rozmery Možnosť profilovej montáže Jednoduchá a rýchla montáž zariadenia |
| Kryt: | ![]() |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 60 x 40 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

