shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONEKTOR LED PÁSIKA AD-TL-6499/Z/L/RGBW 12 mm ORNO
Použitie: Pracuje s LED osvetlením RGBW ; Šírka pásky: 12 mm ; Výrobca / Značka: ORNO ;
1,43 €
S DPH
Konektor AD-TL-6499/Z/L/RGBW umožňuje priame pripojenie 2 úsekov LED pásiky
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením RGBW |
| Šírka pásky: | 12 mm |
| Index of Protection: | ![]() |
| Maximálne napájacie napätie: | 48 V |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Rozmery: | 25 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

