shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR MDR-100-12
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 12 ... 15 V ; Maximálne zaťaženie: 7.5 A ; Výstupný výkon: 90 W ;
48,72 €
S DPH
Prepínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN, odolný voči vysokým prevádzkovým teplotám (až do 60°C).
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 12 ... 15 V |
| Tolerancia napätia: | ± 1 % |
| Maximálne zaťaženie: | 7.5 A |
| Výstupný výkon: | 90 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 85 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | 346000 hod |
| Odolnosť voči otrasom: | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 2 G cez 90 minút |
| Ochrany: | ProtiskratovýProti prepätiu Ochrana proti preťaženiu |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 60 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 55 x 100 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
MDR-100-12
Skladom
