shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRL-12V240W-1EN
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 10.8 ... 13.2 V DC ; Maximálne zaťaženie: 20 A ; Výstupný výkon: 240 W ;
76,44 €
S DPH
Prepínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN, odolný voči vysokým prevádzkovým teplotám (až do 70°C)
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 10.8 ... 13.2 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 20 A |
| Výstupný výkon: | 240 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | 87 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Teplotné |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | >700 000 hod |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | 123.6 x 116.8 x 40 mm |
| Záruka: | 3 roky |
DRL-12V240W-1EN
Skladom
