shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-24V35W2BA Delta Electronics
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 22 ... 28 V ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 36 W ;
16,36 €
S DPH
Prepínací adaptér napájania malých rozmerov s jedným výstupom.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 22 ... 28 V |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 36 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 70 °C / 10 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 99 x 82 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
