shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMC-24V150W1BA Delta Electronics
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 22.8 ... 27.6 V ; Maximálne zaťaženie: 6.25 A ; Výstupný výkon: 150 W ;
51,14 €
S DPH
Adaptér s dvoma páry výstupných svoriek.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 22.8 ... 27.6 V |
| Maximálne zaťaženie: | 6.25 A |
| Výstupný výkon: | 150 W |
| Počet výstupných svoriek: | 2 ks. |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 180 x 97 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
