shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONTÁŽNA LIŠTA A19PR-B/1000-BLUE
Montážna lišta je navrhnutá pre montáž v skriniach Rack 19";
4,87 €
S DPH
Montážna lišta je navrhnutá pre montáž v skriniach Rack 19"
Rôznymi kombináciami rozdielnych líšt môžete získať regály nekompatibilné so štandardom Rack
| Použitie: | 1000 mm deep RACK cabinets |
| Rozmery: | 700 x 60 x 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Určenie: | Rack 19" |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
