shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONTÁŽNA LIŠTA A19PR-B/450-BLUE
Montážna lišta je navrhnutá pre montáž v skriniach Rack 19";
1,70 €
S DPH
Montážna lišta je navrhnutá pre montáž v skriniach Rack 19"
| Použitie: | 450 mm deep RACK cabinets |
| Rozmery: | 280 x 45 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Určenie: | Rack 19" |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
