shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTISWITCH TMS-9/16S 9 VÝSTUPOV / 16 VSTUPOV TRIAX
Vstupy: 8 x 950 MHz ... 2200 MHz 1 x 47 MHz ... 694 MHz - Aktívne 5 ... 862 - Pasívne ; Výstupy: 16 x 5 MHz ... 2200 MHz ; Spínacie signály: 13 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ;
169,28 €
S DPH
| Vstupy: | 8 x 950 MHz ... 2200 MHz 1 x 47 MHz ... 694 MHz - Aktívne 5 ... 862 - Pasívne |
| Výstupy: | 16 x 5 MHz ... 2200 MHz |
| Spínacie signály: | 13 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | -3 ... 2 dB± 2 dB |
| Tlmí odbočenie TV: | 27 dB± 2 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 100 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 90 dBµV |
| Rozmery: | 269 x 142 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | TRIAX |
| Záruka: | 2 roky |
