shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTISWITCH TT-9/32-FT 9 VSTUPOV / 32 VÝSTUPY TELMOR
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 5 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 32 ; Spínacie signály: 13 V / 18 V, 0 Hz / 22 kHz, DiSEqC 2.0 ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC / 150 mA ;
333,17 €
S DPH
Multiswitche TT-9/xxFT sú radom end-to-end multiswitchov, ktoré umožňujú veľké a veľmi veľké kolektívne inštalácie
Nespochybniteľnou prednosťou multiswitchu je vstavaná prekorekcia charakteristiky
| Vstupy: | 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 5 MHz ... 862 MHz |
| Výstupy: | 32 |
| Spínacie signály: | 13 V / 18 V, 0 Hz / 22 kHz, DiSEqC 2.0 |
| Tlmí odbočenie SAT: | -2 ... +1 dB |
| Tlmí odbočenie TV: | Pasívne : -25 ... -19 dBAktívne : -5 ... +1 dB |
| Útlum nevyváženia: | TV vstup : 10 dBSAT vstup : 8 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 92 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 95 dBµV |
| Separácia: | Medzi vstupmi TV/SAT : > 24 dBMedzi vstupmi SAT/TV : > 60 dBInterpolarizačný H/V : > 30 dB |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC/ 150 mA |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Rozmery: | 190 x 290 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
