shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-30-48-U
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 43.2 ... 55.2 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.75 A ; Výstupný výkon: 36 W ;
22,12 €
S DPH
Prepínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN, odolný voči vysokým prevádzkovým teplotám (až do 70°C)
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC120 ... 370 V DC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 43.2 ... 55.2 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.75 A |
| Výstupný výkon: | 36 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | 90 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 92.6 x 35 x 58 mm |
| Záruka: | 3 roky |
DL2-30-48-U
Na objednávku
