shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DL2-150-48-U
Výstupné napätie: 48 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 43.2 ... 55.2 V DC ; Maximálne zaťaženie: 2.7 A @ 100 ... 120 V AC, 3.2 A @ 200 ... 240 V AC ; Výstupný výkon: 130 W @ 100 ... 120 V AC, 153 W @ 200 ... 240 V AC ;
48,15 €
S DPH
Prepínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN, odolný voči vysokým prevádzkovým teplotám (až do 70°C)
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC120 ... 370 V DC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 43.2 ... 55.2 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 2.7 A @ 100 ... 120 V AC, 3.2 A @ 200 ... 240 V AC |
| Výstupný výkon: | 130 W @ 100 ... 120 V AC, 153 W @ 200 ... 240 V AC |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | 91 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Teplotné |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 105 x 89 x 58 mm |
| Záruka: | 3 roky |
DL2-150-48-U
Na objednávku
