shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR HIGH POE TAM01GT01GT-75 - 75 W DAHUA
Štandardy: High PoE - 75 W ; Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 53 V DC ; Podporovaná rýchlosť prenosu: Podporovaná rýchlosť prenosu 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet, Podpora funkcie Midspan ; Výstupný výkon: 75 W ;
65,77 €
S DPH
TAM01GT01GT-75 napája zariadenie pomocou technológie High PoE.
Zariadenie má implementovanú funkciu "midspan", umožňujúcu inštalovať ho medzi switche nevybavené portami PoE a sieťové zariadenia (napríklad IP kamery alebo prístupové body), ktoré sú napájané po UTP.
| Štandardy: | High PoE - 75 W ( 2 x IEEE 802.3at) |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 53 V DC |
| Maximálny výstupný prúd: | 1.42 A |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Konektor: | 1 x Zásuvka RJ-45 - Vstup 1 x Zásuvka RJ-45 - Výstup |
| LED indikátory: | Power, PoE |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | Podporovaná rýchlosť prenosu 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet, Podpora funkcie Midspan |
| Výstupný výkon: | 75 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 210 x 75 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
