shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-143M 15 / 20 dB AMS
Rozsah frekvencie: 87 MHz ... 694 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 3 ; Zosilenie : 15 / 20 dB ;
30,02 €
S DPH
AWS-143M je určený na distribúciu TV signálu v domácich anténnych inštaláciách
Zosilňovač má automatický systém umožňujúci napájanie prídavných zosilňovačov cez VSTUP
Maximálne prúdy, ktoré môžu byť odoberané prídavným zosilňovačom, sú 60 mA
Napätie bude vypnuté, pokiaľ v anténe nie je použitý zosilňovač alebo je v inštalácii skrat pre stály komponent (dióda LED AUTO DC zhasne)
Zosilňovač má tiež regulátor zosilnenia umožňujúci nastavenie optimálnej hladiny signálu v anténnej inštalácii
Regulácia pracuje zachovaním sklonu charakteristiky zosilňovača (kompenzácia tlmenia kábla)
Zosilňovač možno napájať priloženým adaptérom alebo cez výstup pomocou oddeľovača
| Rozsah frekvencie: | 87 MHz ... 694 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 3 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 15 / 20 dB± 2 dB |
| Nastavenie zosilenia: | 0 ... 10 dB± 2 dB |
| Pomer S/N: | <= 4 dB |
| Maximálna úroveň výstupu: | 102 dBµV(2kTV) |
| IMA3 60dB: | 97 dBµV |
| IMA2 60dB: | 84 dBµV |
| Útlm nevyváženia: | >= 10 dB |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný priepustný filter 87 ... 694 MHz Zabudovaný filter LTE |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 12 V DC/ 150 mA 12 V DC/ 300 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 112 x 64 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | AMS |
| Záruka: | 2 roky |
AWS-143M
Skladom

