shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ PIR DETEKTOR SWAN-TLC360 CROW
Použitie: Do interiérov ; Pyroeletrický snímač: štvornásobný ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: Ø 14 m, Montáž do stropu @ 3 m, ; Regulácia citlivost ; Stupeň ochrany (Trieda): 2 ; Vybrané vlastnosti: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ;
46,10 €
S DPH
Pasívny infračervený detektor na montáž na strop
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | Zónový : Ø 14 m, Montáž do stropu @ 3 m, Ø 11 m, Montáž do stropu @ 2.4 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 100 mA / 28 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu Odolnosť voči fluorescenčnému a halogénovému svetlu Tvrdé šošovky s pokrytím 360° Pamäť udalostí Vysoká odolnosť RFI & EMI |
| Napájanie: | 8.2 V ... 16 V DC/ 9 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | CROW |
| Záruka: | 2 roky |


