shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR DS778 BOSCH
Použitie: Do interiérov ; Pyroeletrický snímač: Dvojitý ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 60 x 4.6 m ;
87,91 €
S DPH
Digitálny, pasívny infračervený detektor dlhého dosahu.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 60 x 4.6 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 125 mA / 28 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 18 mA |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 49 °C |
| Hmotnosť: | 0.195 kg |
| Rozmery: | 95 x 149 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | BOSCH |
| Záruka: | 2 roky |
DS778
Skladom


