shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H20YS1 PINHOLE - 1080p, 3.7 mm
Čidlo: 1/2.9 " Sony CMOS IMX323 ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p AHD / HD-CVI / HD-TVI, 960 x 576 - 960H ; Uhol záberu: 76 ° ; IR prisvetľova ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
43,36 €
S DPH
Interiérová mikro kamera vybavená veľmi kvalitným čidlom Sony CMOS
Čidlo s vysokým rozlíšením umožní dosiahnuť detailného obrazu, takže môžete túto kameru úspešne použiť napríklad k rozpoznávaniu osôb
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K)
To umožňuje prenos obrazu v rozlíšení HD na vzdialenosť 500 m pri zachovaní nízkych nákladov na inštaláciu.
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.9 " Sony CMOS IMX323 |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080pAHD/ HD-CVI/ HD-TVI, 960 x 576 - 960HPAL |
| Objektív: | 3.7 mm (pinhole) |
| Uhol záberu: | 76 ° (údaje výrobcu) 66 ° (naše testy) |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Video výstup: | 1 Vpp/ 75 Ω - AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Audio výstup - Zásuvka Cinch |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeSense-UP - (Slow Shutter) - Zvýšenie citlivosti dekodéraBLC - Kompenzácia protisvetlaAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Mini, Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na prácu vo vnútri miestností, s ohľadom na možnosť kondenzácie vodnej pary. |
| Napájanie: | 12 V DC/ 70 mA |
| Spotreba energie: | <= 0.9 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 62 x 11 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

