shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HUM3200A-0280P-S5 - 1080p 2.8 mm DAHUA
Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p, AHD, HD-CVI, HD-TVI, 960 x 576 - 960H ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m, 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) ; Napájanie: 12 V DC / 280 mA ;
98,66 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive Scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, AHD, HD-CVI, HD-TVI, 960 x 576 - 960HPAL |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m, 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| PIR detektor: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Zóny súkromia - max. 8Detekcia pohybuAutomatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Použitie: | Kamera je určená na prácu vo vnútri miestností, s ohľadom na možnosť kondenzácie vodnej pary. |
| Napájanie: | 12 V DC/ 280 mA |
| Spotreba energie: | <= 3.3 W |
| Kryt: | Spy, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 120 x 62 x 59 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

