shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DE3A400BW-DE(F1)(T5) ACUSENSE 3.7 Mpx 4 mm Hikvision
Čidlo: 1/1.8 " ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 89 ° ; Digitálny zoom: x 16 ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 60 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 50 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Vstup pre externý mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
503,30 €
S DPH
IP kamera s veľmi dobrým dekodérom s vysokým rozlíšením
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
Pri niekoľkých modelov IP kamier, pracujúcich s rozlíšením ≥ 1920 x 1080 odporúčame použitie siete s pásmom 1Gb/s
Kamera z radu AcuSense
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 89 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >52 dB |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 60 °/s (vertikála) 50 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 60 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 50 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 350 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón, Audio výstup Zabudovaný reproduktor Detekcia zvuku Podpora dvojsmerného audia Redukcia šumu |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 3.7 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Hik-Connectaplikácia zadarmo iOS: Hik-Connectaplikácia zadarmo |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | Hlavný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ Pomocný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Inteligentný systém polohovania 3D Konfigurovateľné zóny súkromia- 24 Detekcia pohybuSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Konfigurovateľné: jas, kontrast, sýtosť AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Automatické vyrovnávanie bielejParking action - nastavenie kamery do určenej polohy alebo spustenie cesty v prípade neaktivity operátora po predtým nastavenú dobu Podpora NAS - Network Attached Storage Inteligentná analýza obrazu : prekročenie línie, narušenie, detekcia vstupu do oblasti/odchodu z oblasti, klasifikácia osôb a vozidiel, odhodený/chýbajúci predmet, detekcia tváre- pokročilé funkcie zachycovania tváre - detekcia až 5 tvárí naraz |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 12 V DC/ 3.33 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 14 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Rozmery: | 179 x 120 x 182 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327000671 |
| Záruka: | 3 roky |


