shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE APTI-POE0802G-120W 10-PORTOVÝ
Porty LAN: 10 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 x Port LAN, 10 / 100 Mbps : 8 x Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 120 W ;
82,32 €
S DPH
Vďaka spoľahlivosti a zaisteniu vysokej kvality prenosu predstavuje 8 portový prepínač PoE APTI-POE0802G-120W ideálne riešenie pre použitie v inštaláciách CCTV IP
Pozor%
Zapnutie funkcie Extend spôsobí navýšenie rozsahu PoE na 200m alebo zníženie prenosovej rýchlosti na 10 Mb/s
| Porty LAN: | 10 x RJ45( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 x Port LAN, 10 / 100 Mbps : 8 x Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | 2 x Port Uplink Dosah PoE : 200 m - Režim EXTEND zapnutý |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Rozmery: | 220 x 143 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

