shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE DS-3E0310P-E/M 10-PORTOVÝ Hikvision
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 16k ;
112,66 €
S DPH
Switch PoE DS-3E0310P-E/M zaisťuje plynulý sieťový prenos s rýchlosťou 10 / 100 Mbps
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Porty LAN: | 8 x RJ4510/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ4510/100/1000 Base-TX |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | Režim napájania PoE : Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 V DC/ 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 218 x 103 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801717 |
| Záruka: | 3 roky |

