shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE TL-SG108PE 8-PORTOVÝ TP-LINK
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3af) ) ; Správ ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 55 W ;
64,62 €
S DPH
Z dôvodu spoľahlivosti a zaistenia vysokej kvality prenosu je stolný prepínač TL-SG108PE 10/100/1000M 8-portový PoE veľmi vhodný pre rozšírenie domácej alebo podnikovej siete
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Porty LAN: | 8 x RJ45( 4 x PoE (802.3af)) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE - Gigabit Ethernet |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 55 W |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Vybrané vlastnosti: | Riadenie s pomocou programu Easy Smart Configuration Utility - Windows |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Napájanie: | 48 V DC/ 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 158 x 101 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |

