shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH POE PFS3110-8ET1GT1GF-96 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x Port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port RJ45 (Uplink), 1000 Mbps : 1 Port SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 96 W ;
260,03 €
S DPH
Zariadenie sa ideálne hodí na vytvorenie siete kamier IP s napájaním v štandarde PoE 802.3af / 802.3at
| Porty LAN: | 8 x RJ4510/100 Base-T( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ4510/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x Port SFP 1000 Base-X - Uplink |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act, Uplink 1, Uplink 2 |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE , 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port RJ45 (Uplink) , 1000 Mbps : 1 Port SFP (Uplink) |
| Maximálny výstupný výkon: | 90 W / port Hi-PoE / PoE 802.3bt - Port 1 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 2 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 96 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps Extend Off : 100 m, 100 Mbps PD Alive |
| Vybrané vlastnosti: | Režim napájania PoE - Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie Porty značené na červeno podporujú štandardy IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt a Hi-PoE s maximálnym výstupným výkonom 90 W na port – určené na napájanie zariadenia s vysokým výkonom Inteligentná správa napájania PoE – zariadenie kontroluje spotrebu energie na jednotlivých portoch Režim PoE Watchdog / PD Alive – monitorovanie portov, ktoré napájajú zariadenie PoE a automatický reštart odpojením napájania pri detekcii nezodpovedajúceho zariadenia ochrana pred atmosférickými výbojmi a rozdiely potenciálov medzi zariadeniami Navrhnutý na priemyselné použitie v širokom rozsahu teplôt. |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 53 V DC/ 1.81 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 240 x 105 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |

