shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH POE DS-3E0510HP-E 8-PORTOVÝ SFP Hikvision
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 2 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 6 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink, 1 x port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - 1 Port SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 110 W ;
210,39 €
S DPH
Z dôvodu spoľahlivosti a zaistenia vysokej kvality prenosu je stolný prepínač DS-3E0510HP-E 10/100/1000M 8-portový PoE veľmi vhodný pre rozšírenie domácej alebo podnikovej siete
Zapnutie funkcie Extend spôsobí navýšenie rozsahu PoE na 300m alebo zníženie prenosovej rýchlosti na 10 Mb/s
Pozor! SFP port vyžaduje modul SFP, ktorý máme v našej ponuke
| Porty LAN: | 8 x RJ4510/100/1000 Base-TX ( 2 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 6 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ4510/100/1000 Base-TX - Uplink, 1 x port SFP 1000 Base-X - Uplink |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - 1 Port SFP (Uplink) |
| Maximálny výstupný výkon: | 90 W / port Hi-PoE - Porty 1, 2 30 W / port PoE - Porty 3 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Extend Off : 100 m, 1000 Mbps - Porty 1 ... 8 Extend On : 300 m, 10 Mbps - Porty 7, 8 Port Isolation : Porty 1 ... 8 Watchdog PoE : Porty 1 ... 8 |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Vybrané vlastnosti: | Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát Protipožiarna ochrana : 6 kV - Porty PoE Režim EXTEND - Porty 7, 8 Napájanie PoE : - žily : 1-2, 3-6 - Porty 3 ... 6 - žily : 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 - Porty 1, 2, 7, 8 Izolácia portov Režim PoE Watchdog / PD Alive – monitorovanie portov, ktoré napájajú zariadenie PoE a automatický reštart odpojením napájania pri detekcii nezodpovedajúceho zariadenia Kompatibilný s Kensington-lock |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 54 V DC/ 2.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 120 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 218 x 109 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801513 |
| Záruka: | 3 roky |

