shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SFP MODULE WITH RJ-45 SOCKET SFP-RJ45/1G
Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Typ konektora: Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - only 1000 Mbps ;
16,61 €
S DPH
SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 1000 Mbps
Pozor%
This module on the Ethernet side works at a constant speed of 1000 Mbps
The device does not support a 10/100 Mbps switch
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Typ konektora: | Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - only 1000 Mbps |
| Auto-negotiation function: | ![]() |
| Optické konektory: | ![]() |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | OPTON |
| Záruka: | 2 roky |

